Aké svetelné reklamy pre vás vyrábame vo Web & Go?

Radi by sme vyzdvihli slovo „vyrábame“. Svetelné reklamy vo Web & Go totiž vznikajú doslova od nuly. Skladáme ich u nás v dielni ako lego. Žiadne hotové kupované boxíky, všetko pekne po súčiastke a poctivo. Každá svetelná reklama je u nás vysoko individualizovaná, preto sa u nás „sériovky“ netočia. Ak si u nás objednáte lightbox, tak vám želaný typ vyrobíme, dovezieme, namontujeme a poskytneme aj dodatočný servis.

Najmä na jeseň a v zimnom období sú svetelné reklamy pre podnikateľov a obchody priam nevyhnutnosťou. Všadeprítomná hmla, skoré stmievanie prináša horšiu viditeľnosť a vašich zákazníkov môžu dezorientovať. Je preto vždy lepšie „poistiť“ svoju prevádzku dobre viditeľným svetelným logom alebo lightboxom, ktorý zaručene pritiahne pozornosť.

Svetelná reklama je skladačka

Pri výrobe svetelných reklám používame veľa plexiskla, rôzne druhy plastov, hliník a LED diódy a LED trubice. Niekedy aplikujeme aj polep fóliami a samozrejme, digitálnu tlač. Aké druhy svetelných reklám pre vás dokážeme vyrobiť?

Svetelné lightboxy a panely – absolútny favorit, ktorý výrabame najčastejšie. Hliníkovú alebo plastovú konštrukciu skladáme v požadovaných rozmeroch. Môžeme vyhotoviť jednostrannú či dvojstrannú verziu. Výhodou tohto typu je, že má pomerne rýchlu realizáciu, priateľskú cenu a môžeme ju pripevniť na akýkoľvek povrch. Obojstranná svetelná reklama má presvetlené obe steny a umiestňuje sa tak, aby vytŕčala kolmo z fasády alebo ju vešiame pod strop. A tvar panelov? Ten si môžete zvoliť skutočne akýkoľvek: od pravidelných tvarov ako je štvorec a obĺžnik, až po tie atypické, ktoré sú vernou kópiou vášho loga.

Svietiaci box - Both s.r.o

Svietiaci box

3D svetelné písmená / logo – najčastejšie ich inštalujeme v interiéri, kde lepšie vyniknú. Na zadnú stranu loga sa umiestňujú LED svietidlá. Medzi stenou a logom vždy nechávame cca 2 cm priestor, ktorý vytvára vizuálne efektný rozptyl svetla.

Svietiace 3D logo

Svietiace 3D logo – Oros Optik

Box so svetelným logom – pri výrobe používame box z kompozitných dosiek, bez plexiskla, do ktorých sa pomocou vodného lúča režú konkrétne písmená loga. Následne sa len toto vymedzené miesto vyplní LED svietidlami. Tento typ môžeme vyhotoviť aj z s čelnou stranou z plexiskla, ktoré zvýrazní farby a tvar vášho loga. Na písmená môžeme pridať aj farebnú fóliu podľa želania a vylepšiť tak finálny vizuál svetelného loga.

Musculi - svetelná reklama

Musculi – svetelná reklama

Svetelná reklama je neoddeliteľnou súčasťou profesionálne vyzerajúcej prevádzky, alebo kancelárie. Ak ste sa rozhodli pre jej výrobu, obráťte sa priamo na vás, určite vás osvietime našimi nápadmi.