info@webandgo.sk
+421 948 62 90 56
info@webandgo.at
+43 (0)664 9912 6098

Naše služby

Vonkajšia a vnútorná reklama

Indoor a outdoor reklama ponúka široké spektrum možností a formátov. Jej najväčšou výhodou je relatívne presné zacielenie, dobrá viditeľnosť a priestor na kreativitu.

Viac info
Webové stránky

Želali by ste si modernú a responzívnu webstránku s možnosťou úprav, bez toho, aby ste museli mať znalosti z programovania? Len klikajte daľej…

Viac info
Polep áut

Vyšperkujeme vaše auto firemným logom, prihodíme pár kreatívnych nápadov z našej dielne a úspech bude zaručený!

Viac info
Montáž

Viete, ako taký reklamný banner správne nainštalovať? Máte správne lanká, úchyty a skrutky, aby vám po čase transparenty, reklamné tabule, firemné logá neurobili viac hanby ako reklamy?

Viac info
Online marketing

Pripravíme vašu marketingovú stratégiu a postaráme sa o váš web: od obsahu až po jeho návštevnosť. SEO optimalizácia, PPC reklama, PR (Public Relations), Facebook

Viac info
Grafika

Dobrý grafický dizajn ľuďom pomáha, vyvoláva v ich podvedomí pozitívne emócie a to je jeho pridanou hodnotou. Môže byť, ba priam musí byť, integrálnou súčasťou vášho biznisu. Prečo?

Viac info
Tlač

Zabezpečíme tlačoviny, ktoré potrebujete: digitálna, ofsetová tlač, tlač veľkoformátových nosičov (bannery, billboardy, plachty), vizitky, reklamné letáky, brožúry alebo katalógy.

Viac info
Sieťotlač

Pojem sieťotlač každý pozná, ale málokto presne vie, ako funguje. Unikátna metóda prináša dlhotrvajúcu potlač, ktorá hýri živými farbami a presnou technikou.

Viac info
  Web & go, s.r.o.

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 7, Šamorín 931 01

  Po. – Pia.: 08:30 – 17:00

  Tel.:

  +421 948 62 90 56

  E-mail:

  info@webandgo.sk