info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Prémiové fólie na autosklo

Aj s fóliou na autosklo si môžeš svoje auto spríjemniť

Fólie na autosklo ťa chránia pred oslepujúcim svetlom a nadmerným teplom. Ak ich však chceš využiť naplno, neuspokoj sa so štandardnou verziou. Prémiová fólia od spoločnosti SkyFol vyniká dvoma vlastnosťami: zabráni tomu, aby si sa upiekol v aute a nedovolí, aby ťa niečo oslepilo.

Slnko nedokážeme vypnúť lusknutím prsta a mnohým ľuďom by sa to ani nepáčilo. No ani interiér nášho auta nie je nadšený zo slnečných lúčov. Zahrieva sa a čalúnenie časom vybledne. Nie je nič horšie ako sadnúť si do auta, ktoré predtým stálo na silnom slnku počas horúceho letného popoludnia. Poznáš ten pocit, však? No, už nato nebudeš musieť dlho spomínať.

So SkyFol-om si môžeš v pohode zabarikádovať svoje okná! Je v súlade s právnymi predpismi (len kľud, dáme ti o tom certifikát), takže ho môžeš nainštalovať na čelné sklo a predné bočné okná. Vieš, čo to znamená? Keď v horúcom letnom dni otvoríš dvere auta, nezasiahne ťa horúčava. Keďže fólia je navrhnutá tak, aby neprepúšťala teplo, budeš mať nielen príjemnú klímu vo vnútri, ale zároveň na teba nebude počas jazdy pražiť slnko.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

S dlhou životnosťou ide ruka v ruke aj dlhá ochrana

Fólie na autosklo sú jednorazovou investíciou a vydržia roky. V tomto prípade však dizajnéri venovali osobitnú pozornosť odolnosti. Jej životnosť je oveľa dlhšia ako by si si mohol myslieť, dokonca prekonáva svoje štandardné náprotivky. Životnosť však závisí od toho, akému žiareniu je fólia vystavená.

A teraz odhliadnime na chvíľu od slnečných lúčov a porozprávajme sa o svetle. Pretože existuje aj iný spôsob, ako ťa fólia chráni. Aj keď vidíš dobre, svetlomety protiidúceho nákladného vozidla ťa môžu rovnako oslepiť. Aspoň dovtedy, kým nebudeš mať niečo, čím tomu zabrániš. Vďaka dodatočnej ochrannej vrstve na oknách budeš nielen jazdiť bez nehôd, ale pri čakaní v aute ťa nebude oslepovať displej tvojho telefónu, ak si ho podržíš bližšie k očiam.

Nehovoriac o tom, že tónované sklá odrádzajú zlodejov od akcie. Prečo by sa niekto púšťal do niečoho neistého? No, už iste vieš, čo sa stane, ak sa rozhodneš dať si na okná nalepiť fóliu na autosklo. Ak máš akékoľvek otázky alebo chceš ísť rovno na vec, neváhaj nás kontaktovať!

Ukážky našej práce

Ak si zvedavý na viac fotiek, pozri si aj našu galériu!

Vzbudili sme tvoj záujem?

Kontaktuj nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk