info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Profesionálna ochrana

Tónovanie autoskiel

Zavrieš dvere, nasleduje jedno pípnutie a už si aj môžeš ísť po svojom. Premýšľal si však už o tom, čo sa môže stať s tvojím vozidlom po tom, ako ho opustíš? Zaparkuješ na dvore, na ulici alebo v garáži – ak môžeš interiéru svojho auta niečo zveriť, je to fólia na auto SkyFol. A čoskoro pochopíš, prečo.

V jedno hektické ráno si hodíš veci na zadné sedadlo, ale potom sa tvoje povinnosti akosi natiahnu a ani sa nenazdáš a je tu popoludnie. Počas toho môžu okolo tvojho auta prejsť desiatky až stovky ľudí. A medzi nimi sa ľahko nájde niekto, kto sa pokúsi dostať do tvojho auta kvôli telefónu strednej triedy alebo prázdnej peňaženke. Väčšinou sa tam dostane priamo cez okno. Samozrejme nejde len o nepríjemnosti spojené s vykradnutím, ale aj o dlhšie papierovačky a naťahovanie sa s poisťovňou kvôli poškodenému oknu. A kým je tvoje auto v servise, nemôžeš ho samozrejme používať.

Ale aj tu existuje riešenie. Ak potenciálni zlodeji nevidia, čo si nechal na zadnom sedadle svojho auta, ani sa nepokúsia to získať. Čo by si urobil ty? Vsadil by si na mačku vo vreci alebo na vrece, z ktorého vytŕčajú stoeurovky? No jasne. Za pomoci fólie na autosklo premeníš svoje auto z tohoto vreca prepchatého stoeurovkami na mačku vo vreci. A ako všetci vieme, neistota je hlavným nepriateľom zlodejov.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Ušetri na klíme so Skyfol-om

Tu to ešte nekončí, pretože fólie na autosklo sa o teba postarajú aj iným spôsobom. Ak ti povieme, že existuje niečo, vďaka čomu v lete nemusíš zapínať klimatizáciu naplno hoci je vonku tak horúco, že sa človek varí vo vlastnej šťave aj keď stojí v tieni, asi tušíš, čo to je. Áno. Uhádol si.

Návrhári fólie SkyFol sú totiž veľmi šikovné hlavičky: fóliu navrhli tak, aby sa skladala z jednej kovovej vrstvy a z jednej tmavej farebnej vrstvy. Nie je v tom žiadna mágia, pokoj. Husto tkaná kovová vrstva filtruje infračervené žiarenie (to je to, ktoré aj v zime pociťujeme pri silnom slnku ako teplé), zatiaľ čo tónovaná vrstva stmavuje. Keďže fólia je na vonkajšej strane skla, teplo zostáva vonku.

Fólia je jednorazová investícia a vydrží ti roky. Nesľubujeme, že za teba zaplatí úroky na hypotéke, ale ochráni teba aj tvoje auto. Ak máš pocit, že by sa ti hodilo trochu pohodlia a ochrany aplikovanej na sklo, kontaktuj nás a nájdeme pre teba vhodné riešenie.

Ukážky našej práce

Ak si zvedavý na viac fotiek, pozri si aj našu galériu!

Vzbudili sme tvoj záujem?

Kontaktuj nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk