info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Skyfol Babyguard bezpečnostné fólie na auto

SkyFol Babyguard ochranca bábätiek

Keď ide o tvoje dieťa, ochrana je na prvom mieste. A práve na to mysleli ľudia, ktorí navrhli bezpečnostnú fóliu do auta Skyfol Babyguard. Konkrétne ju navrhli s ohľadom na tvoju bezpečnosť a pohodu, pretože v otázke bezpečnosti svojej rodiny si nikdy nemôžeš byť príliš istý.

Pohodlie a bezpečnosť detí je najvyššou prioritou každého rodiča. Spaľujúce slnko a horúčavy sú nepríjemné. Doslova. Nielen pre rodičov, ale aj pre deti. Sú to ideálne podmienky na to, aby boli všetci mrzutí. Problémom však môžeme včas predísť. Na nalepovacie tienenia s motívmi Nema alebo Barbie zatiaľ zabudni. Sme si istí, že na istý čas sú aj tak trochu zábavné, aspoň dovtedy, kým nevyblednú. Existujú však jednoduchšie spôsoby, ako uľahčiť život tvojej rodine, a tým je bezpečnostná fólia na auto.

Pohodlie sa začína tým, že sa ty a tvoje dieťa neuvaríte vo vlastnej šťave. A nemusíš pritom ani nevyhnutne potrebovať klimatizáciu, ktorá môže v horúčavách viac uškodiť ako pomôcť. Pri 35 stupňoch vonku môže 21 stupňov vo vnútri oslabiť imunitný systém. A ak otvoríš dvere, môžeš dostať tepelný šok. Je oveľa účinnejšie, ak sa teplo vôbec nedostane dovnútra auta. A práve vtedy sa hodia bezpečnostné fólie na auto. Ako bonus chránia aj pred škodlivým UV žiarením.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Bezpečnostné fólie na auto = nerozbitné sklo

Bezpečnostná fólia na auto nielenže pomáha udržať tvoje auto v chlade, ale chráni aj tvoju bezpečnosť. Ak sa totiž stane, že sa okno rozbije, nemusíš sa obávať, že na niekoho spadnú črepiny. Najmä nie na tvoje dieťa, ktoré by sa ani nedokázalo brániť.

SkyFol BabyGuard udrží okennú tabuľu neporušenú aj v prípade rozbitia skla. To tiež znamená, že je oveľa ťažšie vykradnúť auto. Niet účinnejšieho prostriedku na odradenie zločincov ako pevná okenná tabuľa. Ako je však možné, že okno zostáva neporušené? Tepelná bariéra a zatemňovacie vrstvy sa spoločne rozprestrú na okennej tabuli a tým ju spevnia.

A nato, aby si si okno skutočne zachoval neporušené, potrebuješ profesionálnu montáž. Takže tu je vzorec: fólia z bezpečnostného skla + nesprávna aplikácia = neistota. Profesionálny tím = profesionálna montáž. Profesionálna montáž = istá ochrana. Profesionálna montáž a ochrana rodiny = kontaktuj nás. Jediné, čo v tomto vzorci chýba, si ty. Zavolaj nám alebo napíš a my ti pomôžeme urobiť tvoje auto ešte bezpečnejším pre teba a tvoju rodinu.

Ukážky našej práce

Ak si zvedavý na viac fotiek, pozri si aj našu galériu!

Vzbudili sme tvoj záujem?

Kontaktuj nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk