info@webandgo.sk
info@webandgo.sk

Polepy okien a výkladov

Reklamné polepy výkladov a okien

Výkladná skriňa je miesto, kde umiestnime len to, čím sa chceme pochváliť. Dobre upravený výklad je preto veľmi dôležitý. Výklad zanechá v zákazníkovi prvý dojem. Je ako veľká vizitka, ktorú podáš každému, kto prejde okolo. Rozmýšľaj trochu: vošiel by si do obchodu, ktorého výklad je o ničom? Jasné, že nie.

Nielen miesto, ale aj celkový imidž tvojej firmy je veľmi dôležitý! Keď si vyberáš miesto podnikania, obvykle máš záujem o lokalitu, kde to žije. Chceš, aby si zákazníci u teba podávali kľučky, inak by to pre teba nemalo význam. Rušné miesta znamenajú viac obchodných kontaktov. Ak nemáš v pláne zostať niekde v bočnej uličke, musíš vyniknúť. Musíš prilákať pozornosť! Ako? Starostlivo navrhnutá nálepka alebo samolepiaca fólia vo výkladnej skrini pritiahne zrak aj na najrušnejších miestach. A to je tvoj cieľ!

Polepy okien a výkladov

Najprv nám však musíš prezradiť svoje predstavy!

Len potom ti vieme odporučiť tú najvhodnejšiu techniku.

Ak si minimalista a máš rád jednoduchosť, budeš spokojný s rezanou alebo plotrovou fóliou. V tomto prípade je však mimoriadne dôležité informovať grafika už počas návrhu o tom, akým spôsobom bude výroba nálepiek prebiehať, len tak vieme dosiahnuť dokonalý výsledok. Ver nám, my sme v obraze!

Ak chceš osviežiť výklad fotkami produktov, použi potlačenú fóliu. V takom prípade volíme ako základ samolepiacu fóliu, ktorú potlačíme, zalaminujeme a takto pripravenú použijeme na výzdobu okenných tabúľ výkladu.

Ak chceš zachovať výhľad z obchodu alebo kancelárie, zvoľ si one way vision fóliu alebo ľudovo dierkovanú fóliu, ktorá umožňuje aplikovať na výklad pútavý obraz a zároveň udržať prehľad o tom, čo sa deje vonku. Táto voľba môže viesť občas ku komickým situáciám.

Nemaj obavy, tvoj imidž máme pevne v rukách. Vybavíme všetko od návrhu, cez tlač nálepiek, až po polep výkladov. A tvojou jedinou úlohou bude vítať nových zákazníkov.

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Aby nálepka vo výklade dosiahla želaný efekt, musíš zvoliť správnu grafiku a techniku lepenia.   My ponúkame obe. Pre inšpiráciu si kľudne prehliadni výsledky našej práce. Výroba nálepiek prebieha tromi technikami, je len na tebe, ktorú si zvolíš a ako ich skombinuješ. Dáme ti voľnú ruku a pomôžeme zrealizovať aj tie najšialenejšie nápady.

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk