info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Polepy okien a výkladov

Výkladná skriňa je miesto, kde umiestnime len to, čím sa chceme pochváliť. Dobre upravený výklad je preto veľmi dôležitý. Výklad zanechá v zákazníkovi prvý dojem. Je ako veľká vizitka, ktorú podáš každému, kto prejde okolo. Rozmýšľaj trochu: vošiel by si do obchodu, ktorého výklad je o ničom? Jasné, že nie.

Nielen miesto, ale aj celkový imidž tvojej firmy je veľmi dôležitý! Keď si vyberáš miesto podnikania, obvykle máš záujem o lokalitu, kde to žije. Chceš, aby si zákazníci u teba podávali kľučky, inak by to pre teba nemalo význam. Rušné miesta znamenajú viac obchodných kontaktov. Ak nemáš v pláne zostať niekde v bočnej uličke, musíš vyniknúť. Musíš prilákať pozornosť! Ako? Starostlivo navrhnutá nálepka alebo samolepiaca fólia vo výkladnej skrini pritiahne zrak aj na najrušnejších miestach. A to je tvoj cieľ!

Aby nálepka vo výklade dosiahla želaný efekt, musíš zvoliť správnu grafiku a techniku lepenia.   My ponúkame obe. Pre inšpiráciu si kľudne prehliadni výsledky našej práce. Výroba nálepiek prebieha tromi technikami, je len na tebe, ktorú si zvolíš a ako ich skombinuješ. Dáme ti voľnú ruku a pomôžeme zrealizovať aj tie najšialenejšie nápady.

Polepy okien a výkladov

Najprv nám však musíš prezradiť svoje predstavy!

Len potom ti vieme odporučiť tú najvhodnejšiu techniku.

Ak si minimalista a máš rád jednoduchosť, budeš spokojný s rezanou alebo plotrovou fóliou. V tomto prípade je však mimoriadne dôležité informovať grafika už počas návrhu o tom, akým spôsobom bude výroba nálepiek prebiehať, len tak vieme dosiahnuť dokonalý výsledok. Ver nám, my sme v obraze!

Ak chceš osviežiť výklad fotkami produktov, použi potlačenú fóliu. V takom prípade volíme ako základ samolepiacu fóliu, ktorú potlačíme, zalaminujeme a takto pripravenú použijeme na výzdobu okenných tabúľ výkladu.

Ak chceš zachovať výhľad z obchodu alebo kancelárie, zvoľ si one way vision fóliu alebo ľudovo dierkovanú fóliu, ktorá umožňuje aplikovať na výklad pútavý obraz a zároveň udržať prehľad o tom, čo sa deje vonku. Táto voľba môže viesť občas ku komickým situáciám.

Nemaj obavy, tvoj imidž máme pevne v rukách. Vybavíme všetko od návrhu, cez tlač nálepiek, až po polep výkladov. A tvojou jedinou úlohou bude vítať nových zákazníkov.

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 7, Šamorín 931 01

  Po. – Pia.: 08:30 – 17:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk