info@webandgo.sk
info@webandgo.sk

Tvorba web stránok pre firmy

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Zahoď tradičné schémy a buď jedinečný! Prezentuj sa web stránkou.

Hľadali ste aj ako: Tvorba webových stránok, Tvorba web stránok wordpress

V oblasti tvorby web stránok vo WordPresse sme skúsení profíci, ktorí poznajú všetky finty.

Dnes väčšina obchodných procesov prebieha na nete. Dobrá web stránka je preto nástrojom úspechu. Keď však pristupuješ k tvorbe internetovej stránky spôsobom “je jedno aká, len nech je”, nečuduj sa, keď nebudeš spokojný s výsledkom.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Čím iným by mala začať tvorba web stránky, ako plánovaním?

Aj keď sme majstri v realizácii myšlienok, žiaľ čítať ich zatiaľ nevieme, takže nám musíš predstaviť cieľ stránky a jej obsah. Máš v úmysle získať nových zákazníkov? Chceš, aby boli tvoji zákazníci informovaní o všetkých novinkách na jednom mieste? Alebo hodláš plávať v neznámych vodách so známou značkou? Každý prípad si žiada iný prístup. Prvou fázou tvorby internetovej stránky je plánovanie, preto najprv hodíme reč o tvojich cieľoch. Následne si spoločne preberieme cestu, ktorej sa budeme držať pri ich dosiahnutí. Nesmieš zabudnúť, že internetová stránka musí odrážať jedinečnosť tvojej firmy a atmosféru, ktorú chceš sprostredkovať. Na každú internetovú stránku hľadíme ako na jedinečnú práve preto, aby sme ju mohli zrealizovať podľa tvojich predstáv. Cena za vytvorenie web stránky sa pohybuje na úrovni 800 až 1500 eur (v závislosti od rôznych faktorov, ako je počet podstránok, komplikovanosť projektu, počet jazykových verzií stránky). Naša cena zahrňuje aj kreatívne plánovanie, ktorého cieľom je nahradiť štandardne zaužívané schémy osobitnými riešeniami, ktoré zaujmú po vizuálnej i obsahovej stránke.

Tvorba internetových stránok – nechaj to na nás, a posuň tak tvoje podnikanie na vyšší level.

Nie sme žiadni amatéri, ktorí ti za pár hodín zbúchajú stránku. V tvorbe a prevádzkovaní web stránok máme viacročné skúsenosti. Naša odhodlanosť prináša ovocie vo forme spokojných klientov.

Sme hrdí na to, že vďaka precizite sa nám podarilo v oblasti malého a stredného podnikania vybudovať dlhodobé partnerské vzťahy, ktoré už prekročili hranice jednoduchej tvorby web stránok a sú strategickým pilierom nášho fungovania.

Stránky na báze systému WordPress majú otvorený zdrojový kód, to znamená, že kým sa dostaneš na koniec textu, môžeš v ňom vykonávať zmeny i aktualizácie. Poznáme systém ako svoju dlaň, a preto pre nás nie je problém dosiahnuť ani vysokú organickú návštevnosť (návštevnosť z neplatených zdrojov). Tým ušetríš množstvo energie a peňazí, ktoré by si inak musel vložiť do marketingu. Cenu za vytvorenie web stránky určujeme vždy individuálne po tom, čo sme si ujasnili detaily. Požiadaj o cenovú ponuku na mieru!

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk