info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Reklamné tabule

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Výroba a montáž reklamných tabúl

Môžeme ti dať jednu hádanku?

Je ich v mestách ako maku, neuniknú tvojmu zraku, no darmo ich všade máš, len málo z nich pamätáš. Čo je to? Správna odpoveď znie reklamné tabule.

Ak aj ty túžiš po osobitnom kúsku, u nás si na dobrom mieste! Veríme, že medzi našimi projektami nájdeš aj také, ktoré sú ti známe.

Zabudni na staromódne vývesné štíty. Inšpiruj sa našou zaujímavou a jedinečnou ponukou a vyber si tú svoju REKLAMNÚ TABUĽU. Predstava, ktorá doteraz existovala len na monitore, sa konečne stane realitou.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Teraz ti prezradíme proces výroby firemných tabúľ:

Cieľom výroby reklamných tabúľ je vytŕčať z davu, byť iný. My však máme radi výzvy, a keď ju prijmeme, čaká ťa pecka. Každý si ťa zapamätá. Budeš viac, ako všetci na okolí.

Ak chceš nezvyčajné tvary alebo osobitný typ písma, stačí povedať a ideme sa na to! Vždy sa snažíme dosiahnuť, aby boli firemné tabule jedinečné a maximálne spĺňali tvoje požiadavky.

Na začiatku vypracovania návrhu si od teba vyžiadame fotku miesta, kde bude drobec (alebo radšej veľkáč? Záleží len na tebe!) vystavený. Následne ti navrhneme orientačnú cenu. Hodíme reč o detailoch a pripravíme konečnú cenu. Musíš vedieť, že osobná prehliadka a prieskum miesta sú spoplatnené. A ak ti niekto tvrdí, že u nich je to zadarmo, tak ťa zavádza a ver, že niekde na faktúre bude suma za výrobu reklamných tabúľ zahŕňať aj túto položku. Je to istým spôsobom naša ochrana pred klientami, ktorí to s nami nemyslia vážne, ale ty k takým určite nepatríš. Keď je reklamná tabuľa hotová, môže začať montáž. Nemaj obavy ani vtedy, ak nie si z tých zručnejších a kľudne nechaj veci na nás. Naši skúsení kolegovia ju namontujú rýchlo a bezbolestne a tebe nezostane iné, len kochať sa pohľadom na ňu.

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Široký výber materiálov uspokojí aj tých najnáročnejších. Predtým než sa pustíme do práce nám však musíš prezradiť cieľ reklamy a miesto, kam ju plánuješ umiestniť. Môžeš si vybrať z množstva materiálov, ktoré neohrozí ani dážď, ani sneh, ani blato. V akýchkoľvek podmienkach ostane tvoja reklama dokonalá. Stačí, ak popustíš uzdu fantázie!

Samozrejme každému klientovi poskytujeme záruku na prípadné zvlnenie, deformáciu alebo vyblednutie tabule aj napriek tomu, že my ideme vždy na istotu a takéto prípady u nás prakticky nehrozia. Ak by predsa len takáto situácia nastala, náš tím dá všetko do pôvodného stavu. Je to však skôr výnimka, nakoľko tabule vždy opatríme ochrannou laminovacou fóliou, ktorá bráni vyblednutiu farieb a je odolná aj chemickým prípravkom.

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk