info@webandgo.sk
info@webandgo.sk

3D logá a písmená na stenu

3D logá a nápisy

3D nápisy a logá z PVC (aj s montážou)

Hľadali ste aj ako: 3D písmená, 3D reklama

My ich máme radi, lebo sú výzvou! Iní ich milujú preto, lebo rozbijú jednotvárnosť. Nemusíš mať nadnárodný podnik, aby si si mohol dovoliť 3D nápis (3D logo na stenu), ktorý odráža tvoj charakter. Logá sa najčastejšie umiestňujú nad vchodové dvere, recepcie alebo do rokovacích miestností, ale týmto sa nenechaj obmedzovať! 3D nápis ti pripravíme kam len chceš. Ale to nie je všetko: nápis ti aj osadíme. Kdekoľvek. Aj do výšky. A pod výškou rozumieme kľudne aj úroveň poschodia. Veľmi by nás mrzelo, keby si utrpel úraz pri montáži písmen. Nechaj grafický návrh, výrobu aj inštaláciu na nás a ty sa len kochaj výsledkom.

Dobrá správa je, že vizualizáciu ti spravíme ZADARMO. Keď dostaneme od teba foto povrchu, kde plánuješ logo umiestniť, pripravíme ti darček navyše: vizualizačný model pre 3D písmená. Výsledok tak uvidíš ešte skôr, ako bude reálne hotový.

3D logá a nápisy

Ako vznikajú 3D písmená?

Pracujeme s dvomi materiálmi v závislosti od rozmerov a miesta umiestnenia 3D nápisov. Technológia sa môže líšiť podľa toho, či sa jedná o exteriér alebo interiér, nakoľko v ich prípadoch ide o rozdielne podmienky. Výber jednotlivých materiálov nechaj na nás. Nechceme ťa zbytočne zaťažovať informáciami o zložení, hrúbke a presnom postupe výroby 3D písmen. Aj tak by ťa to nezaujímalo, a nie je naším cieľom ťa týmito informáciami ohúriť. Radšej si pozri referencie, ktoré svedčia o našej perfektnej práci.

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Z čoho sa vyrába 3D reklama?

Proces výroby 3D písmen neprebieha z jedného dňa na druhý, čo má hneď niekoľko dôvodov. Strojom vyrezané písmená a formy brúsime, gletujeme a v miestach spojenia lepíme. Potom nasleduje ručné maľovanie farbou podľa tvojho želania, ktorú zamiešame priamo v dielni. Akúkoľvek farbu si zmyslíš, naša odpoveď znie áno. Nanášame minimálne dve, ale pre istotu najčastejšie tri vrstvy farby. Pre nás je totiž na prvom mieste spokojnosť klienta. Ručné maľovanie a následné schnutie farby bráni tomu, aby boli písmená hotové už včera. Toto je ten bod, v ktorom v žiadnom prípade neupustíme z kvality, preto ak chceš rýchlu robotu, tak klopeš na nesprávne dvere. Keď už aj príroda dokončila svoju prácu a každá kvapka farby zaschla ako mala, tak hurá na stenu! Najprv sa samozrejme dohodneme s tebou a potom s úsmevom začneme inštaláciu. A ten úsmev nie je len marketingový ťah. My sa usmievame úprimne, pretože sme hrdí na to, že pribudne ďalšie miesto, kde sa budú týčiť plody našej práce!

Potrebujete 3D logo (aj s montážou)?

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk