info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Tvorba loga

Profesionálna tvorba loga a firemnej identity

Dobre navrhnuté logo, samotný imidž je základom vizualizácie značky. Aj logá najvýznamnejších značiek si dokážeme okamžite premietnuť v mysli. Tvorba loga je prvý krok k tomu, aby si sa vryl klientovi do pamäte. Ak si ťa totiž zapamätá, okamžite si získal výhodu pred ostatnými. Preto je mimoriadne dôležité, aby si pre svoju firmu zvolil logo, ktoré má vyžarovanie a odzrkadľuje jej charakter. Musí byť osobitné, ľahko zapamätateľné, ale zároveň vkusné a zaujímavé. A presne také dostaneš u nás!

Ak má byť logo skutočne dokonalé, jeho návrh si vyžiada dlhší čas, obvykle 1-3 týždne. Náš tím profesionálov dbá na každý detail. Logo dotvára prvý dojem, preto jeho tvorbu nenechaj na náhodu. Neuspokoj sa s priemerom, a nechci rýchle riešenia. Nerozhoduj sa len podľa ceny za vytvorenie loga! Presvedč sa o úrovni našej práce a prezri si projekty, na ktorých sme spolupracovali.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Vytŕčaj z davu

Počas tvorby loga sa snažíme vytvoriť taký imidžový prvok, ktorý môžeš hrdo používať dlhé roky. Zhotovíme ti estetický i funkčný emblém. Investícia do dizajnu je v podnikaní jedna z najdôležitejších. Samozrejme cena za vytvorenie loga sa môže líšiť. Na trhu nájdeš nadšených amatérov i začiatočníkov, ktorí skúšajú svoje limity. Našim cieľom je však dosiahnuť 100% súlad medzi obsahom a formou tak, aby sme nemuseli pristúpiť na kompromisy.

Nezabudni: tvoja firma potrebuje logo, ktoré je moderné, kreatívne, jedinečné a užitočné. Už teraz mysli na to, kde ho budeš používať a vyber si také, ktoré vyzerá dobre všade. Dokonca aj nad vchodom do tvojej kancelárie. Dizajn loga vyhotovíme v piatich variantoch, z ktorých jeden bude realizovaný vo finále. Potom máš ešte stále možnosť spraviť tri menšie zmeny. Nakoniec ti odovzdáme finálny projekt vo všetkých požadovaných formátoch. Dizajn loga je kreatívna práca. Nechaj ju na profíkov, nechaj ju na nás! Polož základy imidžu i úspechu tvojej firmy s nami!

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk