info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Reklama na auto

Reklama na auto

Reklamný polep auta = dynamický marketingový nástroj

Jednorazová investícia, reklama na niekoľko rokov. Staň sa kráľom ulice už zajtra. Máš dosah na nekonečné množstvo potencionálnych zákazníkov, veď všade, kam sa pohneš autom, pôjde aj tvoja reklama!

Hľadáš účinnú, ale nie veľmi nákladnú možnosť reklamy? Zvoľ si fólie na auto. Reklamný polep auta je ako billboard, ale jej výhodou je, že je stále v pohybe. Cena za polep auta je navyše v porovnaní s billboardom oveľa priaznivejšia. Cena priemerného billboardu je okolo 150 eur. V prípade mobilného riešenia, teda pomocou auta, ktoré si plánuješ nechať aspoň nasledujúcich päť rokov, predstavujú tvoje mesačné náklady 5-7 eur. Ak si tátoša necháš ešte dlhšie, cena bude ešte lepšia. Nezabúdaj, že cena za polep auta zahrňuje aj inštaláciu nálepky, kým v prípade grafického plagátu musíš počítať s ďalšími výdavkami za návrh, výrobu, inštaláciu a prípadný prenájom reklamnej plochy. V prospech aplikácie samolepiek na auto hovorí fakt, že ide o trvalé riešenie a jednorazovú investíciu. A to zďaleka nie je všetko.

Reklama na auto

Žiarivé farby, mobilná reklama

Dobre, dobre, ale nevyblednú po niekoľkých mesiacoch? Odpoveď znie, nie, pretože počas výroby samolepky na auto používame výlučne farby vysokej kvality. Dielo nezničí ani umývanie, ani počasie. Ideme však na istotu, a preto v záujme väčšej trvácnosti nálepky aplikujeme povrchovú lamináciu. Vlastníme certifikát, ktorý svedčí o tom, že našej robote nielen rozumieme, ale ju robíme s láskou. Ešte stále váhaš? Pozri si naše referencie a presvedč sa na vlastné oči, ako vyzerá dokonalá práca.

Samolepka na auto bude v každom prípade odrážať tvoje predstavy. Čím presnejšia idea, tým jednoduchšie plánovanie. Môžeš si byť istý, že tvoja fólia na auto bude odrážať charakter tvojho podnikania. Ešte skôr, než sa to celej akcie pustíme, budeme potrebovať presné rozmery tvojho tátoša a jednu fotku o dotyčnom (aute samozrejme). Keď máme úvod za sebou, môžeme po dojednaní návrhu začať s výrobou a následne s umiestnením. Nemaj obavy, nezobudíme ťa nadránom, v každom prípade sa dohodneme na termíne, ktorý bude vyhovovať aj tebe. Musíš však vedieť, že zhotovujeme a lepíme výlučne reklamné fólie, žiadna tuning či športové línie od nás nečakaj! Zapoj svoje auto do práce a využi jeho plochu na reklamu. Keď už v ňom tráviš polku života, nech je užitočné! Kontaktuj nás kedykoľvek v čase uvedenom na našej stránke a neváhaj sa na nás obrátiť ani v prípade úplne šialeného nápadu!

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Kým billboardy pútajú pozornosť len obmedzenú dobu a iba na vyhradených miestach, v prípade samolepky na auto je výhodou, že nie je viazaná k miestu, takže na potenciálneho klienta môžeš naraziť dokonca aj v rannej zápche. Nikdy nevieš, kde narazíš na budúceho zákazníka. Nakoľko tento spôsob propagácie je zriedkavejší ako používanie veľkoplošných pútačov, môžeš zaujať aj takú klientelu, ktorá inak reklamu odfiltruje. Tento spôsob reklamy umožňuje propagovať tvoje meno aj vtedy, keď si na cestách. 24 hodín denne sa môžeš pochváliť tým, kto si a čím sa zaoberáš. Povie to za teba tvoje auto.

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk