info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Grafické služby

Čím sa zaoberáme?

Veľmi stručne: všetkým, čo súvisí s grafikou.
Ale povedzme si o tom niečo viac.

Keď rozbiehaš svoje podnikanie, nevyhnutne potrebuješ dobré grafické štúdio, pretože každá forma reklamy si žiada grafické služby a ty potrebuješ dobrú reklamu!

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Návrh loga

Skôr ako sa do niečoho pustíš: základom všetkého je dizajn a výroba loga, ktoré firmu reprezentuje. Grafický dizajn kľudne nechaj na nás, sme v tejto oblasti profíci. Skombinuj tvoje predstavy s našimi skúsenosťami a bombastický plán je na svete.

Letáky, vizitky, katalógy

Neriadime sa heslom všetko pre oči, nič pre ruky! Pokojne nám môžeš zveriť aj tvorbu propagačných materiálov, ako sú letáky, plagáty, vizitky, katalógy, ale aj jedálne lístky, a to sme spomenuli len niektoré formáty určené pre tlač. Podeľ sa s nami so svojím nápadom a my ho zrealizujeme!

Online reklama

S našou pomocou môžeš dobyť aj online priestor! Platformy sociálnych médií a webstránky si zaslúžia osobitnú pozornosť a starostlivosť! Najprv však musíš mať logo a dizajn, až potom prichádzajú na scénu vylepšenia napríklad v podobe bannerov, ktoré vytvoríme pre akúkoľvek plochu (čo sa týka online sveta). Stačí, keď predostrieš svoje požiadavky a naše kreatívne štúdio sa okamžite s vervou pustí do práce.

Reklamné polepy na auto

Čo ťa v súvislosti so slovami grafické služby a reklama možno ani len nenapadne sú autofólie. Táto nezvyčajná, ale o to účinnejšia forma propagácie osloví množstvo potenciálnych zákazníkov, keďže auto je neustále na cestách. Skôr ako sa fólia dostane na vybrané vozidlo, odfotíme ho (tvojho tátoša samozrejme, ale keď budeš veľmi chcieť, pokojne aj teba) a vypracujeme grafický návrh, ktorý bude takmer na 100% odrážať konečný výsledok. To nám umožňuje vykonať dodatočné úpravy ešte predtým, ako bude definitívna verzia fólie nalepená. Nemaj obavy, nečakajú ťa žiadne prekvapenia v podobe prestrihnutých tvárí len preto, že tam bolo práve okno tvojho auta … jedine, že by to bolo tvoje výslovné želanie!

3D písmená na stenu

V prípade záujmu o 3D logo ti takisto najprv predstavíme vizuál, čím získaš jasnejší obraz o hotovom diele.

Reklamné predmety

Rovnako je fajn vidieť výsledok v predstihu aj pri reklamných predmetoch. Môže to byť tričko, šiltovka, pulóver, overal alebo čokoľvek iné. Prv než predmet opatríme žiadanou grafikou, pripravíme návrh, aby zamestnanci, klienti i obdarení hrdo nosili značku tvojej firmy!

Čo sa grafiky týka, nepoznáme nemožné! S dôverou sa na nás môžeš obrátiť. Nech sú tvoje predstavy akékoľvek, my ich vždy splníme!

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk