info@webandgo.sk
+421 948 34 34 42
info@webandgo.sk

Svetelné reklamy

Sme radi, že si klikol na našu stránku, to znamená, že už viac netápaš v tme. Ani doslova, ani obrazne. Svetelné panely sú skvelou možnosťou ako ukázať zo seba viac. Zariadenie, ktoré funguje 24 hodín denne v akomkoľvek počasí. Žiari, keď svieti slnko, žiari, keď je zamračené a žiari i v noci. Život a marketing nekončí tým, že opustíš pracovisko a odchádzaš domov. Prečo sme si istí, že aj v 21. storočí môže byť svetelná reklama užitočná? Pretože ak ju nainštaluješ na to správne miesto (a tvoj obchod či kancelária sú určite na správnom mieste), je prakticky na očiach stále. Možno práve v noci tadiaľ pôjde potenciálny zákazník. Ak sa rozhodneš pre svetelný panel, získaš marketingové perpetuum mobile. Vďaka jednorazovej investícii môžeš byť vždy ohromujúci. V kombinácii s inými riešeniami (napr. okennou reklamou) môžeš vytvoriť taký systém, vďaka ktorému budeš neustále stredobodom pozornosti. Ukáž sa cez deň, ale neskrývaj sa ani v noci!

Samotná tabuľa ma jednoduchú konštrukciu, je vyrobená z hliníkového profilu, spredu opatrená plexisklom a vzadu sendvičovým panelom s LED diódami. Vďaka jednoduchosti sa na svetelnej reklame nemá čo pokaziť. Nevyžaduje údržbu (občas ju zato umy), nie je s ňou žiadny problém. My vypracujeme návrh, ty spravíš objednávku, my prevedieme montáž. Nechaj na nás celý proces a ty si užívaj maximálne pohodlie.

Web & go design, s.r.o. - Šamorín

Keď zapadne slnko, vychádza marketing

Ostáva zodpovedať už len jednu otázku: kto bude panel zapínať po večeroch? Ak v kancelárii ostáva niekto po zotmení, môžeš ho tým poveriť. Ale nemaj obavy, ak nemáš človeka, ktorý by svetelný box zapínal. Oveľa pohodlnejšie a bezpečnejšie riešenie je automatizácia celého systému. Aby si si mohol užívať toto pohodlie, treba na to pamätať už pri návrhu. V takom prípade totiž zabudujeme do systému spínač stmievania, ktorý aktivuje reklamu vždy, keď sa zotmie. Je oveľa praktickejší ako obyčajný časový spínač, ktorý treba neustále nastavovať. Vďaka jednoduchému spínaču tak získaš inteligentný svetelný box, ktorý sa prispôsobí svetelným podmienkam.

Ukážky našej práce

Ak ste zvedaví na viac fotiek, pozrite si aj našu galériu!

Vzbudili sme Váš záujem?

Kontaktujte nás s dôverou!

Vyberte jazyk
  Web & go design, s.r.o. - Šamorín

  Zákaznícky servis:

  Krajná ulica 5, Šamorín 931 01

  Po. – Št.: 08:30 – 16:00
  Pia.: 08:30 – 15:00

  Tel.:

  +421 948 34 34 42

  E-mail:

  info@webandgo.sk