Vytvorte si zdarma vlastné firemné logo! Tento program vám v tom pomôže!

Designevo.com je program, v ktorom si jednoducho vytvoríte vlastné logo. Áno, nemusíte byť grafický dizajnér, ani byť obzvlášť kreatívny. Ak sa vám zdá čudné, že vám ho predstavujeme práve my, reklamná agentúra, hoci jednou z našich služieb je vyhotovenie firemných log, nedajte sa zmýliť. Logá vytvorené v designevo.com môžete použiť len skutočne v urgentných prípadoch. Program vám ich totiž vyexportuje len vo formáte jpg alebo png, čo môžete použiť nanajvýš len na Facebook alebo web. Ako to vlastne funguje?

Program disponuje predpripravenými šablónami, ktoré môžete vzájomne ľubovoľne kombinovať a vytvoriť si tak vlastné firemné logo. Nevyhnete sa však tomu, že obdobný návrh možno nájdete aj u niekoho iného. Logá sú totiž prispôsobiteľné, ale určitým podobnostiam sa asi nevyhnete…

firemné logo zdarma - DesignEvo

Výhody programu designevo.com

  • Šikovné a “user friendly” prostredie je dostatočne užívateľsky prívetivé na to, aby v ňom dokázal pracovať skutočne každý.
  • Program je zdarma, nevyžaduje žiadne registrácie, ani inštaláciu.
  • Logo si v ňom vytvoríte doslova za pár minút.
  • Nájdete tu milióny ikon, tvarov a typov písma, z ktorých si môžete vyberať.
  • Ušetríte čas v prípade, ak urgentne potrebujete logo, alebo branding pre svoju vznikajúcu spoločnosť.
  • Logo si môžete dotvoriť podľa vlastných predstáv.

tvorba firemného loga - DesignEvo

 

Kvalitné logo si dajte radšej navrhnúť

Stále však platí, že ak potrebujete kvalitné logo, ktoré môžete uplatniť aj na veľkoformátovej tlači, posteroch, katalógoch, 3D logu alebo na polepe auta, musí byť navrhnuté vo vektoroch, grafickým dizajnérom. Profesionálny grafik vyhotoví aj kompletný grafický manuál k logu, s pravidlami jeho používania.

Program designevo.com vám môže dobre poslúžiť ako studnica nápadov pri vymýšľaní konceptu vášho nového loga. Môžete si vytvoriť svoje vlastné návrhy, s preferovanými farbami a typmi písma, ktoré predstavíte dizajnérovi. Uľahčíte mu pochopiť vaše vizuálne predstavy a priblížite sa bližšie k vášmu vysnenému firemnému logu.